خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

آموزش کاربا نرم افزار Windows Photo Viewer

36 ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ اخبار فناوری اطلاعات , دنیای نرم افزار خانه » اخبار فناوری اطلاعات » آموزش کاربا نرم افزار Windows Photo Viewer ایران وب

شما در ویندوز 10 با کمک نرم افزار Windows Photo Viewer براحتی میتوانید تصاویر خود را نمایش دهید. در مرحله اول برای فعالسازی نرم افزار Windows Photo Viewer ابتدا فایل PhotoViewer را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

شما در ویندوز ۱۰ با کمک نرم افزار Windows Photo Viewer براحتی میتوانید تصاویر خود را نمایش دهید. اگر شما جدیدا از ویندوز های ۷ یا ۸٫۱ به ویندوز ۱۰ ارتقا پیدا کرده اید، حتما میدانید که در این نسخه از سیستم عامل، دیگر از برنامه Windows Photo Viewer که برای نمایش عکس ها در ویندوز ۷ و ۸٫۱ استفاده می شد خبری نیست . در واقع در ویندوز ۱۰ شما برای مشاهده عکسها از اپلیکیشن Photos استفاده کنید.

خصوصیات نرم افزار Windows Photo Viewer

به گزارش مجله کامپیوتری ایران وب طبق بررسی های بدست امده اپلیکیشن Photos یکی از اپلیکیشن های جدید و پیش فرض ویندوز ۱۰ است که برای نمایش عکس ها کاربرد دارد. اما اپلیکیشن Photos سه مشکل عمده دارد که باعث شده بعضی از کاربران از همان برنامه قدیمی نمایش عکس در ویندوز استفاده کنند.

اپلیکیشن Photos دارای سه مشکل عمده، سنگین بودن و کند عمل کردن برنامه Photos ، تحت مترو بودن و کیفیت پایین نمایش عکس ها می باشد. شما میتوانید با فعالسازی با نرم افزار Windows Photo Viewer در ویندوز ۱۰ این مشکلات را رفع کنید .

اموزش تصویری فعالسازی نرم افزار Windows Photo Viewer

مرحله اول: در مرحله اول برای فعالسازی نرم افزار Windows Photo Viewer ابتدا فایل PhotoViewer را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

مرحله دوم: در مرحله بعدی برای اینکار بر روی فایل دانلود شده (PhotoViewer.reg) دوبار کلیک کنید تا اجرا شود.

باز کردن تصاویر ۱

باز کردن تصاویر ۱

ادامه اموزش نحوه فعالسازی نرم افزار Windows Photo Viewer در ویندوز ۱۰

مرحله سوم: در مرحله سوم ، ویندوز یک پیغام با عنوان ” آیا می خواهید این فایل اجرا شده بر روی رجیستری اعمال شود؟” به شما نشان خواهد داد که نیاز است برای تایید بر روی کلید Yes کلیک نمایید. فعالسازی Windows Photo Viewer, آموزش باز کردن عکس در ویندوز ۱۰,باز کردن عکس در ویندوز ۱۰, باز کردن عکس ها با Windows Photo Viewer , نرم افزار Windows Photo Viewer , نرم افزار نمایش تصاویر

باز کردن تصاویر ۲

باز کردن تصاویر ۲

مرحله چهارم: بعد از انجام مراحل قبل پس از مشاهده پیغام زیر، متوجه می شوید که نرم افزار Windows Photo Viewer روی ویندوز ۱۰ فعال شده است.

باز کردن تصاویر ۳

باز کردن تصاویر ۳


# # # # # # # # # # # # # #

نظرات