اخبار فناوری اطلاعات

بانوان و نقش موثر آنها در تکنولوژی و توسعه آن

دامنه فناوری دیگر فضای غالب مردانه نیست و بانوان کارآفرین در زمینه تکنولوژی نیز قادر به فعالیت بوده و مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

بانوان کارآفرین و نقش آنها در تکنولوژی

علاقه‌مندان به سایت ایران وب؛ کارشناسان فناوری که در این حیطه مشغول به فعالیت هستند، با فرستادن پیامی اعلام داشتند؛ بانوان قادر به ایفای نقش مدیریت و همچنین ایجاد شرکت‌های موفق می‌‌باشند.

بانوان

Sujata Madhav Chandran، مدیر کل جهانی که تحلیلگر راه‌حل‌های صندوق دارایی و واحد بینش می‌باشد، بیان کرد؛ در دنیای شرکت‌ها، هیچگونه ویژگی جنسیتی در زمینه شغل و حرفه‌ وجود نخواهد داشت و بانوان نیز می‌توانند یک مدیر و یا یک کارآفرین موفق باشند.

محدودیتی برای فعالیت بانوان وجود نخواهد داشت…

توجه داشته باشید که در حال حاضر هیچ‌گونه سلطه مردانه‌ای همانند قبل حاکم نبوده و این بدین معنی می‌باشد که اگر فردی (حتی خانم) به کارآفرینی علاقه‌مند باشد، می‌تواند شانس خود را بدون هیچ نوع محدودیتی در زمینه مورد نظر خود امتحان کند.

وی ادامه داد که اگر شما بتوانید موانع و مشکلات پیش رو را برداشته و آن‌ها را حل و فصل نمایید، در حقیقت راه‌‌حل‌های کسب و کار را پیدا کرده‌اید که در این صورت فرصت‌های فوق‌العاده زیادی برای شما فراهم خواهد شد. در واقع می‌توان گفت این پروژه‌ها به طور اید‌ه‌آل ملزم تاثیرات اجتماعی هستند. همانطور که می‌دانید؛ هم‌اکنون فناوری اطلاعات در همه زمینه‌های مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بانوان

نظرات نمایندگان مجلس

Kiran Krishna و Sreejith Venugopal، نمایندگان مجلس، خطاب به دانش آموزان کرده و در مورد امکانات گسترده‌ انکوباتور الکترونیک خود توضیح دادند.

سپس، Paul Mundadan که رئیس این تابع بود، چهار کارگاه با حضور حدود 300 دانشجو راه‌اندازی کرد. این کارگاه که به عنوان کارگاه تفکر بزرگ در IoT شناخته می‌شد، به بینش‌های جدید و هیجان‌انگیز دانشجویان و کاربردهای وسیع و بی‌نظیر آن در حوزه‌های مختلف مطالعه خواهد پرداخت. همچنین، در نظر داشته باشید که؛ با استفاده از میکروکنترلرها، توسعه پروژه با نحوه توسعه وظایف و پروژه های مختلف به کمک کمپانی‌های کم هزینه صورت می‌گیرد.

Source: Gadgetsnow

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن